میکرو درم ابروژن:

نوعی پلینگ مکانیکال است که لایه شاخی(لایه کدر و مرده پوست ) را که سطحی ترین لایه است را برمیدارد و چرخه ترن آور(سیکل سلولی) را تصریح میکند و در نتیجه به جوان سازی پوست کمک میکند.

دستگاه میکرو درم دارای سه سری میباشد:

۱-نوع کریستال (پودری): در این نوع با پاشیدن پودر تمیز اکسید آلمینیوم که سفید رنگ است روی پوست و مکش پودر کثیف از روی پوست لایه برداری را انجام میدهد .

۲-سری دیاموند(الماسه): این مدل بدون پودر کار میکند و چندین سر الماسه در شکلها وسایز های مختلف به همراه مکش لایه برداری پوست را انجام میدهد.

۳- سر اندرمولوژی: این مدل وکیوم پالسی انجام میدهد و سبب افزایش جریان خون و انف در لایه های پوست میشود در نتیجه فیبروبلاست ها فعال شده و کلاژن ساز ی تحریک میشود و نتیجه آن لیفت پوست و  بین رفتن چروک های ظریف است از طرفی وکیوم روی چربی های موضعی سبب افزایش متابولیسم چربی ها و کاهش تراکم آنها شده و در نتیجه سلول های چربی کوچک شده و به درمان سلولیت کمک میکند.

در مرکز فلاویا دستگاه میکرو درم ابرژن با آخرین ورژن در ۲ نوع پودری الماسه  اندرمولوژی وآبی وجود دارد که به درمان جوان سازی پوست و رفع  چین و چروک های ریز و ظریف و لک وکک و مک های اپیدرمال و کوچک شدن منافذ پوست در افراد مجاز به استفاده از این دستگاه بعد از مشاوره کمک میکند.